Privátna urologická ambulancia si Vám s hrdosťou dovoľuje oznámiť, že sa stala členom prestížnej spoločnosti SCRS (Society for Clinical Research Sites).

Liečba

Našťastie na začiatku 3. tisícročia máme niekoľko možností liečby a dokážeme pacientom ponúknuť viacero možností pomerne účinnej liečby, ktorá sa môže aj vzájomne kombinovať . Každý muž je ale iný, rozdielny jedinec, s inými osobnými, pracovnými, intímnymi zvykmi, s rôznou frekvenciou intímneho života. Inak liečime muža, ktorý má styk 1x za mesiac, a inak muža, ktorý má styk viackrát za týždeň . Je preto vhodné, dokonca až žiaduce, aby každý muž, ktorý naberie odvahu a chce tento problém riešiť, prišiel na konzultáciu a vyšetrenie k lekárovi, ktorý sa zaoberá touto problematikou. Po vyšetrení a po konzultácii lekár spolu s pacientom, prihliadnuc na frekvenciu sexuálnej aktivity, iné ochorenia, pracovný život, odporučí pacientovi najúčinnejšiu liečbu. O jednotlivých možnostiach sa dočítate nižšie.

Ak ste nabrali odvahu a chcete riešiť problém s predčasnou ejakuláciou, neváhajte a vyplňte kontaktný formulár alebo sa objednajte na 032/6524082 alebo na 0905990600.