Privátna urologická ambulancia si Vám s hrdosťou dovoľuje oznámiť, že sa stala členom prestížnej spoločnosti SCRS (Society for Clinical Research Sites).

Predčasná ejakulácia

Jedným z najčastejších, ak nie vôbec najčastejším problémom v intímnom živote muža ja predčasná ejakulácia. Ide o veľmi nepríjemný stav, kedy muž dosiahne orgazmus /vyvrcholenie/ aj s ejakuláciou /výronom semena/ veľmi rýchlo po začatí pohlavného styku, pričom partnerka nedosiahne orgazmus, teda vyvrcholenie. Príčina je mnohokrát ťažko identifikovateľná a je na úrovni mozgových štruktúr, zodpovedných za vzrušenie a prežívanie orgazmu. EP nie je len mužský problém, je to problém partnerov, ktorý mnohokrát vedie až k rozpadu vzťahu. Pritom je to také jednoduché, stačí nabrať odvahu, objednať sa na vyšetrenie /aj bez doporučenia/, poctivo užívať lieky a správať sa podľa rád lekára. Táto stránka je určená všetkým mužom, bez rozdielu veku, národnosti, náboženstva a geografickej polohy, aby vedeli, že toto ochorenie je liečiteľné a aby vyhľadali kvalifikovanú pomoc a skúsili kvalitu normálneho plnohodnotného intímneho života.

Vo vlastnom záujme neodkladajte diagnostiku a liečbu, čím dlhšie problém neriešite, tým náročnejšia je liečba. Nikdy sa ale nevzdávajte, dokážeme pomôcť aj v zdanlivo neriešiteľných situáciách. Na našom pracovisku si vás pozorne vypočujeme, vyšetríme a dáme vám návrh na liečbu. Zvyčajne liečbu začíname pomocou tabletiek, teda nie operačne.